Právě se nacházíte:

Prodej nehtové kosmetiky

Upravené a krásné nehty již nejsou výsadou jen některých žen. Každá žena si může dopřát mít dokonalé nehty. Ráj nehtů proto nabízí celou řadu přípravků, pomůcek, přístrojů pro nádherné nehty za velmi příznivé ceny.

Naše produkty jsou určeny nejen profesionálním manikérkám a nehtařkám, ale všem ženám, které si chtějí nehty upravovat samotné doma. Nabízíme kvalitní přípravky pro gelové nehty, akrylové nehty, úpravu nehtů, zdobení nehtů a další pomůcky pro tvorbu krásných nehtů. Ráj nehtů se snaží o to, aby zde každá žena našla to, co potřebuje pro úpravu svých nehtů.

V našem e-shopu najdete veškeré potřeby pro modeláž gelových či akrylových nehtů, jakou jsou sady na nehty, uv lampy, uv gely, gel-laky, akryl, nehtové tipy, pomocné tekutiny a další příslušenství. Naše sada na gelové nehty či sada na akrylové nehty obsahuje vše potřebné pro modeláž nehtů.

K nehtové modeláži však potřebujete nejrůznější pomocníky. I ty v našem e-shopu máme. Nabízíme pestrý sortiment pilníků, brusek, nůžek, kleštiček na nehty, štětců, kosmetických kufříků, nádob, misek a další nástroje.

Ráj nehtů má ve svém sortimentu také nádherné dekorační ozdoby na nehty. Jedná se o samolepky na nehty, razítka na nehty, dekorační šablony, FIMO zdobení, kamínky, glittry, piercing na nehty, peříčka a další dekorace. S tímto zdobením budou vaše nehty originální, jedinečné a dotvoří celkový design vašich upravených nehtů.

http://www.rajnehtu.cz/

Čtěte více