Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

V Teplicích u obchodního centra Olympia se bruslí

19. 11 2014 | Jedinečné, ledové, opravdové a jen pro vás! Přesně to slibuje Olympia Teplice. O co se jedná? V sobotu 15. listopadu obchodní centrum otevřelo  opravdové ledové kluziště. Je to od doby demolice zimního stadionu jediné bruslení v Teplicích. Na ledové ploše si budete moci zabruslit až do 14. ledna 2015.

Pro děti jsou připraveny sobotní zábavné program, začíná se již tuto sobotu Pohádkovou diskotékou v maskách, další sobotu zve Olympia všechny děti na Sladkou školu bruslení.
 
Vstupné na kluziště je 20 Kč/hod. Vstupné neplatí děti do 5ti let a ZTP. U kluziště je možné si také zapůjčit brusle a to za poplatek 30Kč. Pro členy Klubu Olympia je půjčovna bruslí nabízena zdarma.
 
Užijte si pravou zimní atmosféru na ledovém kluzišti, Jen nezapoměňte méně zdatné bruslaře vhodně obléknout, pád na trvdé vždy troche bolí. Kluziště je osvětelné, bruslí se každý den do 21h.
 
Olympia nabízí v dopoledních hodinách bruslení zdarma pro školy, stačí si předem rezervovat den a čas na www.olympiateplice.cz
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Vytvořili jsme pro GOLEM SPIRITS nové webové stránky

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO