Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Únik plynu v prázdném domě

5. 06 2012 | 4. 6. 18:05 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že ve starém, vybydleném domě v proluce v Litoměřické ulici v Teplicích pravděpodobně uniká plyn. Krajské operační a Informační středisko na místo vyslalo jednotku HZS ÚK ze stanice Teplice. Hasiči v domě naměřili plyn v ovzduší. Byla nalezena přeříznutá trubka ze které plyn unikal. 

4. 6. 18:05 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že ve starém, vybydleném domě v proluce v Litoměřické ulici v Teplicích pravděpodobně uniká plyn. Krajské operační a Informační středisko na místo vyslalo jednotku HZS ÚK ze stanice Teplice.

Hasiči v domě naměřili plyn v ovzduší. Byla nalezena přeříznutá trubka ze které plyn unikal. Místo bylo ohraničeno výstražnou páskou a ze dvou okolních domů bylo evakuováno 12 lidí. Na místo byla povolána pohotovost firmy RWE a Policie ČR.
 
Hasiči únik plynu zasatvili, dům prohledali a odvětrali. V 19:43 se evakuovaní lidé mohli vrátit do svých bytů. Pracovníci RWE místo zajistili. Událost vyšetřuje Policie ČR.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Vytvořili jsme pro GOLEM SPIRITS nové webové stránky

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO