Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Teplický fotograf Robert Zauer si jde za štěstím

4. 03 2014 | "Po necelých pěti letech už můžu říct, že jsem úspěšný", říká dnes Robert Zauer, teplický patriot a fotograf, který se zabývá především svatebním, rodinným a portrétním fotografováním.

"Dělám práci, která mě baví, jsem svým vlastním pánem a plním si tak svůj životní sen. Co víc si můžu přát? Zní to samozřejmě dost idylicky, ale snad v každé životní situaci může člověk bručet. Mně mí rodiče naučili nestěžovat si a makat a já jim jsem za to moc vděčný! Když jsem v roce 2009 kvůli ekonomické situaci přišel o práci a novou jsem najít nemohl, vzal jsem život do svých rukou a začal budovat svou fotografickou živnost. Začínal jsem téměř od nuly, bez větších zkušeností a s nijak ohromujícím portfoliem. Mám ale v životě velké štěstí na lidi, kteří mi na mé cestě pomáhají, ať už je to rodina a partner, tak i mí přátelé a známí.
Dnes jsem konečně v bodě, kdy si mě lidé sami najdou, jdou za mou tvorbou a vracejí se, protože jsou s mými službami spokojení. A to je vedle peněz ta největší odměna. To, že dělám lidem radost svou prací, je prostě super! Je vidět, že má snaha individuálně a srdečně přistupovat ke každému klientovi se vyplácí."
 
Jestli chcete vidět Robertovu portrétní tvorbu, přijďte se podívat na jeho další výstavu do Regionální knihovny Teplice od 1.4. do 16.5. 2014.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Vytvořili jsme pro GOLEM SPIRITS nové webové stránky

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO