Řešení každého vašeho přání, to jsou žehličky na vlasy Sencor

Elegantní hladký účes anebo stylové vlny si často vybírají svoji daň v podobě vysušených a polámaných vlasů bez života. Nemusíte mít přitom zkušenosti profesionála, abyste se vyvarovali nechtěných důsledků. Stačí si vybrat z bohaté nabídky nových žehliček na vlasy SENCOR, které vás zaujmou svojí propracovaností, ergonomií, stylovým provedením a především výsledky. Všechny modely jsou vyrobené v tenkém, zaobleném designu, který je předurčuje k narovnávání vlasů a vytváření vln. K absolutnímu komfortu a bezpečnosti během používání přispívá ultralehká konstrukce a 180 cm dlouhý, 360° otočný kabel obalený textilií, díky němuž předejdete jeho kroucení a zamotávání. Stačí si už jen říct, co od své žehličky na vlasy očekáváte.

Žehlení s arganovým olejem

Ptáte se, jak souvisí arganový olej s nejnovějšími technologickými vychytávkami ve vlasovém stylingu? V balení žehličky na vlasy SENCOR SHI 5600GD najdete toto tekuté zlato i se speciálním nástavcem, který umožní jeho rovnoměrné nanášení přímo při žehlení. Arganový olej vrací vlasům lesk, sílu a pružnost a pomáhá zacelit rozštěpené konečky. Zárukou citlivého přístupu k vašim vlasům je i titanový povrch žehlicích ploch s velikostí 110 x 32 mm a možnost volby ze 14 teplotních nastavení v rozsahu od 100 do 230 °C. Ani tady však možnosti tohoto výjimečného modelu nekončí, v balení najdete též kartáčový nástavec pro přirozené narovnání vlasů a hřebenový nástavec, který vyčesává vlasy i při žehlení.

Cena: 1 599 Kč

Žehlení nasucho i namokro

Žehlička na vlasy SENCOR SHI 5500GD si rozhodně zaslouží přívlastek multifunkční. Disponuje žehlicími plochami z titanu o velikosti 90 x 35 mm, které rychle a rovnoměrně rozvádějí teplo po celé délce vlasů. Součástí výbavy je i připínací kartáč, který rozčesává vlasy při žehlení, aby byl finální účes jednoduše dokonalý. Žehličku je možné použít na suché i mokré vlasy, přičemž vhodné teplotní nastavení si můžete zvolit až v rozmezí 14 stupňů od 100 do 230 °C.

Cena: 899 Kč

Žehlení s párou

Úprava hustých vlasů nemusí být dřina, když máte po ruce žehličku na vlasy SENCOR SHI 5300GD se žehlicími kartáči. Je výjimečná funkcí parního zvlhčování, díky které budou vaše vlasy dokonale upravené, hydratované a nepoškozené. V žehličce se nachází nádržka na vodu, ze které se generují ochlazovací parní impulzy pro šetrné narovnávání i velmi hustých vlnitých vlasů. Titanový povrch žehlicích ploch o rozměrech 90 x 35 mm zaručuje super skluz a optimální výsledek při použití kteréhokoli za čtyř nastavitelných stupňů teploty (170, 190, 210, 230 °C).

Cena: 1 099 Kč

Pokud vás funkce parního zvlhčování zaujala, ale preferujete hladké žehlicí plochy, sáhněte po modelu SENCOR SHI 5200GD  s klasickými titanovými žehlicími plochami o rozměrech 110 x 27 mm. Žehlička má rovněž nádobku na vodu a umožňuje regulování teploty ve čtyřech stupních (170, 190, 210, 230 °C).

Cena: 999 Kč

Extravagantní krepování

Máte v oblibě moderní kreativní účesy s prvky krepování? Žehlička na vlasy SENCOR SHI 6300 disponuje hned třemi různými typy výměnných žehlicích ploch o velikosti 90 x 40 mm a titanovým povrchem – od zcela hladké pro elegantní vyhlazení přes jemně vlnitou pro lehké krepování až po silně vlnitou, která na vašich vlasech vytvoří výrazný efekt krepování. Teplotu nastavíte ve čtyřech stupních (140/160,  180/200 °C) a vaši kreativitu rozhodně neomezí ani čas. Žehlička je na nejnižší teplotní stupeň nahřátá za 45 sekund, k dosažení maximálního stupně jí stačí minuta.

Cena: 899 Kč

Infračervené nahřívání

Nejen správné nastavení teploty, ale i rovnoměrná distribuce má zásadní vliv na výsledek stylingu i zdraví vlasů. Žehlička na vlasy SENCOR SHI 4500GD má titanové žehlicí plochy o rozměrech 100 x 35 mm, které se velmi rychle nahřívají a rovnoměrně vedou teplo. A navíc infračervené nahřívání znamená šetrný přístup ke každému vlasovému pramínku. Zvolit si můžete až ze 14 teplotních stupňů v rozmezí od 100 do 230 °C.

Cena: 899 Kč

K dispozici je i model SENCOR SHI 4400 GD s užšími žehlicími plochami 100 x 25 mm.

Cena: 799 Kč

Rozumná investice

Hledáte skvělý poměr ceny a výkonu? Najdete ho u žehličky na vlasy SENCOR SHI 3100 VT. Má ultralehkou konstrukci s hmotností jen 235 gramů, takže ji v ruce téměř necítíte. O šetrné, ale efektivní žehlení vlasů či tvarování vln se starají žehlicí plochy o velikosti 100 x 25 mm s titanovým povrchem. Prostřednictvím digitálního displeje si pohodlně nastavíte teplotu v rozmezí 150, 170, 190, 220 a 230 °C. Žehlička je na teplotu 180 °C nahřátá do minuty, na úpravu vlasů při teplotě 220 °C je připravená do dvou minut.

Cena: 499 Kč

Nejen pro začátečníky

Jestliže se žehlením vlasů nemáte žádné zkušenosti anebo je pro vás tato forma úpravy vlasů jen příležitostným zpestřením, za „zkoušku“ určitě stojí model SENCOR SHI 1100 BK. O úpravu vlasů se starají žehlicí plochy o velikosti 100 x 25 mm s titanovým povrchem a pasivní ionizací. Žehlička má dva teplotní stupně – na teplotu 180 °C je nahřátá do minuty, na úpravu vlasů při maximální teplotě 220 °C je připravená do dvou minut.

Cena: 399 Kč