Půjčovna lyží v Teplicích

V alpských zemích stále častěji využívají příležitostní lyžaři možnost si sjezdové lyže u profesionálů vypůjčit. Proto tam půjčoven lyží stále přibývá. 

"Pořízení nových kvalitních lyží představuje finanční obnos, který se těm, kteří se na zasněžené svahy často nedostanou, nemusí přiliš vyplatit. A pak je dobré se zamyslet, zda není výhodnější si lyže vypůjčit. Většinou ano," říká Martin Podsedník, majitel jedné z největších prodejen a také půjčoven lyží a lyžařského vybavení v kraji. Předností takové zápůjčky lyží je, že lyžujete na lyžích, které jsou servisované a vždy dokonale připravené. Lyžování je pak tím pravým prožitkem a hlavně, lyže pravidelně kontrolované a udržované jsou také předpokladem pro bezpečnou jízdu.

"V půjčovně máme připraveno víc než 250 párů lyží světových značek - Rossignall, Blizzard, Völkl, Scott, Salomon a dalších. Největší zájem je o carvingové lyže. Podle toho jak zdatný je kdo lyžař, podle jeho výšky a váhy a jiných parametrů spolu nejvhodnější lyže vybereme, vyzkoušíme a seřídíme. Máme lyže od 70 cm až po ty nejdelší 187 cm, tedy od dětských až pro lyžaře obry," sdělil nám majitel půjčovny, která je součástí jedné z největších prodejen sportovního vybavení v kraji a najdete ji proti ředitelství Policie ČR na Masarykově třídě v Teplicích. Na výběru a vypůjčení lyží se můžete dohodnout v prodejně předem a rezervovat si tak třeba i značku, se kterou už máte dobrou zkušenost a která vám vyhovuje. Vypůjčit si lze i další lyžařské vybavení, jako helmu, boty, brýle atp. Půjčují i běžecké lyže.

Více o podmínkách i cenách najdete na stránkách prodejny a půjčovny regalbike.cz .