Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Prověřovací cvičení - požár v mateřské škole

26. 11 2012 | 22. 11. V 9:30 byl oznámen na linku tísňového volání požár v prvním patře mateřské školy v Tyršově ulici v Duchcově. Na místo vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Duchcov s cisternovou automobilovou stříkačkou a dobrovolná jednotka z Duchcova s automobilní plošinou. Hasiči po příjezdu na místo zjistili, že jde o prověřovací cvičení. Požár měl vzniknout v herně v prvním patře. 

22. 11. V 9:30 byl oznámen na linku tísňového volání požár v prvním patře mateřské školy v Tyršově ulici v Duchcově. Na místo vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Duchcov s cisternovou automobilovou stříkačkou a dobrovolná jednotka z Duchcova s automobilní plošinou.

Hasiči po příjezdu na místo zjistili, že jde o prověřovací cvičení. Požár měl vzniknout v herně v prvním patře. Ze školky bylo evakuováno na zahradu třicet dětí s učitelkami. Hasiči v budově nalezli jednoho zraněného člověka (figuranta) a dopravili jej pomocí automobilové plošiny mimo nebezpečí.

V budově byl vypnut elektrický proud a plyn. Požár byl lokalizován v 9:50 a zlikvidován v 9:54. V 10:02 bylo prověřovací cvičení ukončeno. Po té byla dětem předvedena hasičská technika.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Vytvořili jsme pro GOLEM SPIRITS nové webové stránky

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO