Prověřovací cvičení: pád auta z mostu s následným požárem.

Jednotka HZS ÚK ze stanice Teplice, jednotky SDH z Proboštova, Teplic - Sobědruh, Zdravotnická záchranná služba, Policie ČR a Městská policie Teplice se zúčastnily prověřovacího cvičení: pád auta z mostu s následným požárem v Hornické ulici v Teplicích. 

Jednotka HZS ÚK ze stanice Teplice, jednotky SDH z Proboštova, Teplic - Sobědruh, Zdravotnická záchranná služba, Policie ČR a Městská policie Teplice se zúčastnily prověřovacího cvičení: pád auta z mostu s následným požárem v Hornické ulici v Teplicích. Cvičení proběhlo 24. 10. 2012 od 9:21 do 10:10. Auto mělo prorazit zábradlí a zřítit se z mostu. K nehodě došlo z důvodů snížené viditelnosti způsobené kouřem z ohně, který v mostní konstrukci rozdělali dva bezdomovci.

Při nehodě byli zraněni 4 lidé a auto po pádu na zem začalo hořet. Zraněni byli oba dva bezdomovci, řidič vozu a jeho spolujezdkyně, která byla v šoku. Hasiči požár auta zlikvidovali, zaraněným lidem poskytli předlékařskou pomoc a předali je Zdravotnické záchranné službě. Jeden ze zraněných byl v bezvědomí hasiči dopraven do sanitky z mostu pomocí lezecké techniky. Cílem cvičení bylo prověřit součinnost jednotek IZS.