Přírodní a zdravější energie v jednom panáku čaje

Samurai shot je nealkoholický panák, který vás nakopne ještě víc než alkohol. Jak je to možné? Jedná se totiž o velmi silný extrakt z pravého čaje a bylin. Je to přírodní a zdravější alternativa energetických nápojů, a i přes orientální název se jedná o český výrobek, který je vhodný i pro vegany. Samurai shot roztančí chuťové pohárky, osvěží, nakopne a rozjasní mysl. Nenajdete v něm žádná barviva, lepek ani zbytečné cukry či konzervanty. Jen čistou chuť čaje doprovázenou chutí bylin nebo ovoce.

Samurai shot je skvělou volbou nejen pro zodpovědné řidiče, kteří si chtějí na oslavách připít a zároveň potřebují zůstat déle vzhůru, ale také pro všechny, kteří potřebují rychle doplnit energii, ať už při práci, studiu nebo sportovních výkonech. Síla Samurai shot je dána jeho přípravou, když se vždy jedná o velmi silný, více než 12 hodin trvající, výluh z daného druhu čaje. Díky tomu kofein obsažený v jednom panáku čaje odpovídá obsahu kofeinu v 0,25l běžného energy drinku. Kromě okamžitého doplnění energie je také skvělý na trávení a pomůže tělu se zpracováním těžkého oběda.

Vybírat můžete z různých typů nápojů podle čaje. Maté Rio vás osvěží a zároveň nakopne díky brazilskému maté v kombinaci s příchutí marakuji a citrusů. Pure Dark nabízí zemitost čínského černého čaje Pu-Erh s citrusovou chutí zakončenou odzvukem dochutí hořké čokolády a bylin. Bitter green přináší svěžest vietnamského čaje s hořko-říznou chutí na začátku a sladkou, dlouhou bylinnou dochutí cesmíny velkolisté. Tyto a další druhy nápojů Samurai shot si můžete objednat spolu s dalším nákupem na Košík.cz.