Právě se nacházíte:

Požár v nádražním domku

26. 6. 1:02 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že hoří v domě v Nádražní ulici v Bystřanech okres Teplice. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Teplice a dobrovolná jednotka z Bystřan - Úpořin. Jednalo se o nádražní domek. Obyvatel domku se nadýchal kouře a byl odvezen zdravotnickou záchrannou službou. Do příjezdu zdravotnické záchranné služby mu hasiči dávali kyslík. Hořelo bytové zařízení pravděpodobně od zapálené cigarety, se kterou muž usnul. 

26. 6. 1:02 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že hoří v domě v Nádražní ulici v Bystřanech okres Teplice. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Teplice a dobrovolná jednotka z Bystřan - Úpořin. Jednalo se o nádražní domek.

Obyvatel domku se nadýchal kouře a byl odvezen zdravotnickou záchrannou službou. Do příjezdu zdravotnické záchranné služby mu hasiči dávali kyslík.
 
Hořelo bytové zařízení pravděpodobně od zapálené cigarety, se kterou muž usnul. Byl prováděn průzkum půdních prostor termokamerou. Požár byl lokalizován v 1:55 a zlikvidován ve 3:07 Příčina: nedbalost při zacházení s otevřeným ohněm.