Potěšení pro malé i velké: Ukolébavka pro zemi. Křest zpěvníčku bude 13. února v teplické knihovně

Během zhruba 20 let se mi nahromadily písničky s autorskou hudbou i texty, převážně dětské, ale i několik pro dospělé, které zprvu zpívala a současně dramatizovala  amatérská skupina dětí na různých vystoupeních. Řekla jsem si, že by možná bylo dobré nabídnout písně i dalším lidem.

Děkuji Vladimíru Dědkovi, bývalému profesoru teplické konzervatoře a členu Severočeské filharmonie, který se ujal zhotovení obrázků, Jiřímu Knottemu za záznam a korekci not v počítači a Jiřímu Kloboučníkovi za grafický návrh obálky a úpravu knižního bloku. Původně byl tento zpěvníček určen jen dětem, ale protože by se jeho název nevešel na hřbet publikace, přidala jsem ještě pár trempských a milostných písní pro dospělejší.  Zpěvníček jsem vydala na vlastní náklady v prosinci  2014 v počtu 1 000 kusů. Obsahuje 57 písní, určených převážně dětem. Je motivován poděkováním planetě Zemi za nádherný domov, který nám poskytuje a zároveň přáním, aby na ní současná i příští generace žily v míru.
 
Křest se koná 13. února v 17 hodin v sále teplické knihovny a zájemci jsou srdečně zváni. Jeho součástí bude vystoupení žáků ZUŠ v Dubí a Konzervatoře v Teplicích. 
 
Na setkání se těší Eva De Filippová