Pojďte s námi přivítat jaro na Milešovce. Zve Turistický oddíl TJ Lokomotiva Teplice

Ten pořádá ve spolupráci s Domem dětí a mládeže v Teplicích již 33. ročník výletů na nejvyšší horu Středohoří a to v sobotu 22. března a zve všechny příznivce procházek a pochodů na čerstvý vzduch.

Prezence je v sobotu 22. 3. v tělocvičně „Domu dětí a mládeže“ v Teplicích, kde si vyberete délku trasy podle vlastní chutě či kondice. Pokud si zvolíte nejkratší na 12 km, stačí přijít do 8,30 hodin,  autobus, který vás odveze na start do Žalan, odjíždí v 9 hodin. Na 18 km dlouhou trasu se musíte naopak dostavit do 7,30 hodin, protože autobus na start do Kostomlat odjíždí již v 8 hodin. Pro děti z oddílu a opozdilce se nabízí poslední možnost odjezdu v 10,00 hodin. Do těchto časů se musíte vejít a také zaplatit jednotně startovné 30 korun na osobu.
Kategorie zdatnějších turistů vyrazí s našimi členy rovnou pěšky opět podle výběru na 26, 36 a 50 km.
Všichni dojdou na Milešovku, kde je hlavní kontrola, možnost koupit si občerstvení a za příznivých povětrnostních podmínek se rozhlédnout po našem krásném kraji. Zpátky se vydáme do Žalan kde každý, kdo řádně absolvoval stanovenou trasu, obdrží za svou námahu pozornosti, které daleko přesahují investovanou částku. Pokud se chcete dozvědět více, naleznete na internetu pod Lokomotivou Teplice a oddílem turistiky jednotlivé akce pro veřejnost, ale i pozvání na zhruba 50 dalších výletů pro členy oddílu, kterých se může zúčastnit také každý. Těšíme se na Vás!
 
Ing. Alois Kittl