Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

PEVNÉ DISKY N300 S KAPACITOU AŽ 6 GB PRO NAS

26. 01 2017 | Toshiba Electronics Europe (TEE) Personal Storage Division uvádí na trh novou řadu 3,5palcových interních pevných disků, které jsou vhodné pro použití v serverech NAS (Network Attached Storage) – nejen v segmentu osobních a kancelářských dat, ale také dat malých společností. Řada vysoce spolehlivých disků N300 je optimalizována s ohledem na výkon, spolehlivost, odolnost a škálovatelnost pro potřeby datových úložišť s vysokou kapacitou s provozem 24/7. 

Řada pevných disků Toshiba N300 je určena pro prostředí NAS, kde je vyžadován trvalý spolehlivý zápis a čtení velkých objemů dat. Podpora až osmi jednotek v multi-RAID systému NAS zajišťuje potencionální nárůst kapacity celého systému se zvyšující se potřebou uživatelů.

Disky Toshiba N300 jsou k dispozici ve variantách s kapacitou 4 TB[1] a 6 TB, přičemž všechny disponují velkou vyrovnávací pamětí o velikosti 128 MB. Technologie Toshiba Dynamic Cache, která využívá algoritmus správy obsahu s integrovaným řízením vyrovnávací paměti, optimalizuje využití cache během čtení a zápisu dat a tím zvyšuje výkon v reálném čase.

Řada N300 využívá pokročilých technologií, které maximalizují spolehlivost a minimalizují prostoje, jako například progresivní řízení či technologii snímání vlivů okolí, která zmírňuje nebezpečí v podobě vibrací, nárazů a extrémních teplot. Větší množství senzorů detekuje a následně kompenzuje otřesy i vibrace způsobené rotací a funkce kontroly zotavení po chybě urychluje proces práce disku. Technologie Toshiba Stable Platter stabilizuje hnací hřídel motoru na obou koncích a potlačuje vibrace vyvolané vlastním systémem. Použití vysoce trvanlivých komponent zajišťuje zvýšenou životnost v náročných prostředích a spolehlivost je dále posílena technologií Toshiba Ramp Load, která snižuje opotřebení diskových hlav.

Vysoce spolehlivé pevné disky Toshiba N300 budou dostupné již koncem ledna 2017 a jsou dodávány s tříletou zárukou.

 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Vytvořili jsme pro GOLEM SPIRITS nové webové stránky

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO