Právě se nacházíte:

Koloshop

Firma Koloshop funguje na našem trhu již od roku 1999. Má za sebou mnohaleté zkušenosti s prodejem na internetu, díky kterým patří mezi špičku internetových prodejen u nás.

Kamenné prodejna se se nachází na Nákladní ulici vedle benzínové pumpy ONO a kdo ji navštíví osobně, neuvěří, že jde o e-shop, protože se před ním rozprostírá luxusní biková prodejna plná kol a doplňků se špičkově vybavenou dílnou a zázemím s několika členy prodejního týmu na "palubě". Mezi významné značky, které zde můžete najít patří Cannondale, GT, Mongoose, Superior, Kore, Schwalbe, Maxxis, Ritchie, Endura a mnoho dalších.Koloshop, jakkoliv je globálním hráčem na našem internetovém trhu, tak za jeho sídlo a prodejnu by se nemusel stydět nejeden renomovaný kamenný obchod.

Navíc jeho aktivity se netočí jen kolem obchodování. Koloshop má početný cyklistický oddíl, v kterém jsou zastoupeny všechny cyklistické disciplíny- např. silniční cyklistika, MTB, DH , Bikros atd.
 
Také se zabývá pořádáním cyklistických závodů. Jedním z nejtěžších a nejznámějších v ČR je silniční Cannondale Koloshop Krušnoton s převýšením bezmála 5000 m, který se jede napříč Krušnými horami a jeho nejdelší varianta měří úctyhodných 250 km. Závod si rok od roku získává větší a větší popularitu u nás i za hranicemi.