Jo je CLOUD a proč je SHOPMC rozděleno na CLOUD a běžnou verzi?

Cloud computing  je na  Internetu  založený model vývoje a používaní počítačových technologií. [1]  Lze ho také charakterizovat jako poskytování služeb či programů uložených na serverech na Internetu s tím, že uživatelé k nim mohou přistupovat například pomocí  webového prohlížeče  nebo klienta dané aplikace a používat je prakticky odkudkoliv. Uživatelé neplatí (za předpokladu, že je služba placená) za vlastní software, ale za jeho užití. Nabídka aplikací se pohybuje od kancelářských aplikací, přes systémy pro distribuované výpočty, až po  operační systémy provozované v prohlížečích, jako je například  eyeOS ,  Cloud  či  iCloud .   http://cs.wikipedia.org/wiki/Cloud_computing 

Každá z variant funguje do hodiny od zavedení, nastavení zvládnete s pomocí videomanuálů a ačkoliv tento projekt funguje naprosto automaticky, jsme tu pro Vás k dispozici.

Testovací verzi jsme spustili pouze pro registrované testery, aby jsme vyladili samoinstalační procesy. Ale eshopy již fungují, jen je zatím instalujeme my.

Více Vám rádi zodpovíme na osobní schůzce, případně si můžeme zavolat.