Právě se nacházíte:

JE JARO!

Kolik bude stupňů? Mám mít sluneční brýle nebo deštník? To jsou možná časté otázky, které ráno každý z nás řeší. Počasí si s námi letos hraje, ale my vyhrajeme! Značka SENCOR znovu doplňuje na trh profesionální meteorologickou stanici SWS 9700.  

S touto meteostanicí se z každého uživatele stane odborník – meteorolog. Stanice se skládá ze dvou částí – domácího displeje, který nabízí kombinaci 256 barev a bezdrátového snímače 5 v 1.

Domácí jednotku si můžete nastavit ve 3 režimech barevného zobrazování. Buď si nastavíte 1 barvu dle vaší preference, nebo smyčku barev, nebo zapnete režim Venkovní teplota, kdy barva bude laděna dle teploty venku od nejchladnější modré po červenou.

Na domácím displeji můžete sledovat vnitřní i venkovní teplotu, vlhkost, tlak, předpověď na 12-24 hodin dle změny tlaku a teploty vzduchu, hodinové záznamy minulých situací, výstrahu před větrem a deštěm, čas, datum, alarm. Displej dokonce upozorní i na možnost náledí.  Hodiny jsou řízené signálem DCF77. Celá tato domácí stanice má skvělý jas, široké pozorovací úhly a vysoký kontrast, tedy je dobře čitelná i při velkém slunci.

Venkovní snímač lze umístit až do vzdálenosti 150 m od domácí stanice a to tak, aby nebyl přímo na otevřeném slunci či naopak například pod stromem. Snímač by měl být na takovém místě, které není a nemůže přijímat data extrémní, ale měl by být umístěn tak, aby snímal relevantní údaje.

„Snímač doporučuji umístit alespoň 1-1,5 m nad zem, aby v podzimním čase nesnímal přízemní mrazíky.“, říká Karel Krištofek, produktový manažer značky SENCOR.

Profesionální stanice SENCOR SWS 9700 je dostupná za cenu 2 999 Kč.