Dopravní nehoda a požár papíru ve výtahové šachtě

24. 5. 22:13 Jednotka HZS ze stanice Teplice vyjela k dopravní nehodě v Teplicích pod viaduktem u čerpací stanice na silnici z Dubí na Prahu. Osobní auto narazilo do mostu. V autě byl zaklíněný těžce zraněný člověk. Hasiči jej vyprostili za použití specálního hydraulického nářadí a předali zdravotnické záchranné službě. 

24. 5. 22:13 Jednotka HZS ze stanice Teplice vyjela k dopravní nehodě v Teplicích pod viaduktem u čerpací stanice na silnici z Dubí na Prahu. Osobní auto narazilo do mostu. V autě byl zaklíněný těžce zraněný člověk. Hasiči jej vyprostili za použití specálního hydraulického nářadí a předali zdravotnické záchranné službě. Po té uklidili místo nehody.

27. 5. 21:36 Na linku tísňového volání byl oznámen kouř z pod výtahu v sedmipatrové budově v Rovné ulici v Teplicích -- Proseticích. Krajské operační a informační středisko vyslalo k požáru jednotku HZS ze stanice Teplice s cisternovou automobilovou stříkačkou a automobilovou plošinou. Po příjezdu na místo hasiči otevřeli výtahovou šachtu, ve které doutnal papír. Hasiči jej zalili vodou ze džberové stříkačky. Požár byl zlikvidován ve 21:50.