Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Dopravní nehoda a požár papíru ve výtahové šachtě

28. 05 2012 | 24. 5. 22:13 Jednotka HZS ze stanice Teplice vyjela k dopravní nehodě v Teplicích pod viaduktem u čerpací stanice na silnici z Dubí na Prahu. Osobní auto narazilo do mostu. V autě byl zaklíněný těžce zraněný člověk. Hasiči jej vyprostili za použití specálního hydraulického nářadí a předali zdravotnické záchranné službě. 

24. 5. 22:13 Jednotka HZS ze stanice Teplice vyjela k dopravní nehodě v Teplicích pod viaduktem u čerpací stanice na silnici z Dubí na Prahu. Osobní auto narazilo do mostu. V autě byl zaklíněný těžce zraněný člověk. Hasiči jej vyprostili za použití specálního hydraulického nářadí a předali zdravotnické záchranné službě. Po té uklidili místo nehody.

27. 5. 21:36 Na linku tísňového volání byl oznámen kouř z pod výtahu v sedmipatrové budově v Rovné ulici v Teplicích -- Proseticích. Krajské operační a informační středisko vyslalo k požáru jednotku HZS ze stanice Teplice s cisternovou automobilovou stříkačkou a automobilovou plošinou. Po příjezdu na místo hasiči otevřeli výtahovou šachtu, ve které doutnal papír. Hasiči jej zalili vodou ze džberové stříkačky. Požár byl zlikvidován ve 21:50.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Vytvořili jsme pro GOLEM SPIRITS nové webové stránky

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO