DOMÁCÍ CHLÉB S KŘUPAVOU KŮRKOU

Domácí pekárna Panasonic Croustina SD-ZP2000 je první pekárnou, se kterou snadno připravíte chléb s křupavou kůrkou a zároveň nadýchanou střídkou. To vše díky několika originálním technologiím, které z každé domácnosti mohou udělat profesionální pekařský krámek pro labužníky.

Dokonalý výsledek v každém prostředí

S nejnovější technologií pekárny Panasonic Croustina SD-ZP2000, která monitoruje teplotu místnosti a podle ní upravuje proces pečení, můžete i doma docílit upečení chleba s křupavou kůrkou. Dva speciální senzory se starají jak o správnou teplotu při kvašení, kynutí, odpočívání těsta, tak i při samotném pečení. Upéct perfektní chléb tak můžete v suchém i vlhkém prostředí, teple nebo i chladu.

Chleba, koláče, bezlepkové pečivo, džemy a mnohem víc

Pekárna disponuje 18 automatickými programy pro přípravu nejrůznějších specialit. Stisknutím jednoho tlačítka a přidáním ingrediencí můžete připravit koláče, chleby, těsto na pizzu i džem. Všichni, kteří mají zvýšenou citlivost na lepek, už nemusí složitě shánět křupavé pečivo, které milují – mohou si ho vyrobit sami v pohodlí domova. Při pečení s pekárnou Croustina nemusíte používat zbytečné přísady, bez nichž se průmyslově vyráběné pečivo neobejde. Namíchat si můžete vlastní směs ze zdravějších ingrediencí, bez cukru a soli.

Pekařským mistrem snadno a rychle

S Croustinou není třeba trávit dlouhé hodiny hnětením a tvarováním. O vše se postará automatický program a speciální hnětací rameno, které těsto táhne a formuje v oválné formě s žebry. Výsledkem pro vás bude lahodný chléb s již zmíněnou křupavou kůrkou na povrchu. Domácí pečení chleba je rituálem, který si díky chuti a vůni čerstvého krajíce velmi rychle zamilujete.

Nejen skvělý pomocník, ale i elegantní doplněk

Koncept i design pekárny vznikl v Evropě. Na výběr je dvou barevných provedeních, a to v elegantní černé nebo bílé barvě. Nezáleží tedy na tom, jak velkou nebo jak zařízenou kuchyň máte, nové pekárně Panasonic SD-ZP2000 s názvem Croustina to v ní bude určitě slušet.

Pekárna je na trhu k dispozici za 7 999 Kč.