Czech Fashion Week 2024: Slavíme deset let módy a dvacet let v EU s charitativním přesahem.

Czech Fashion Week 2024 oslaví nejen dvacetileté výročí členství ČR v EU, ale i deset let od svého založení. V sedmi městech se představí 35 předních módních návrhářů. Tato prestižní událost propojuje eleganci s charitativními aktivitami, podporuje regionální kulturu a pomáhá potřebným.

Czech Fashion Week 2024: Deset Let Stylu a Dobročinnosti

Praha, 2024 – Czech Fashion Week 2024 není jen módní přehlídka, ale oslava stylu, kreativity a dobročinnosti. Tento ročník bude mimořádný – slavíme dvacet let od vstupu České republiky do Evropské unie a desetileté výročí této prestižní módní události.

Móda s Přesahem

Czech Fashion Week se stal synonymem pro eleganci a inovaci. Tento rok přináší módu do sedmi významných měst České republiky: Praha, Karlovy Vary, Teplice, Mariánské Lázně, Brno, Liberec a Bratislava. Představí se 35 předních módních návrhářů a značek, jejichž kolekce nadchnou jak odborníky, tak širokou veřejnost.

Bohatá Historie

Czech Fashion Week vznikl v roce 2016 a rychle se stal klíčovou událostí v módním kalendáři. Každý ročník přitahuje miliony diváků prostřednictvím televizních přenosů, online platforem a sociálních médií. Tento úspěch potvrzuje prestiž a význam této události v módním světě.

Charitativní Rozměr

Czech Fashion Week se nevěnuje pouze módě, ale také charitě. V minulém roce byly prostředky získané z akce použity na nákup diagnostických přístrojů pro nemocnice v Teplicích. Akce zahrnuje bezplatné vstupy pro seniory a tělesně postižené, a do realizace se zapojují i studenti středních škol a děti z dětských domovů.

Program 2024

  1. Teplice (8. června 2024) – Město, známé svou bohatou historií a kulturním dědictvím, opět ožije módou.
  2. Praha (20. června 2024) – Národní muzeum bude hostit exkluzivní kolekci Osmany Laffity při příležitosti dvacetiletého výročí vstupu do EU.
  3. Karlovy Vary (2. července a 19. září 2024) – Módní přehlídky v rámci KVIFF a podzimní show ve Vřídelní kolonádě.
  4. Mariánské Lázně (27. července 2024) – Historické lázně nabídnou prestižní přehlídky a charitativní aktivity.
  5. Brno (24. srpna 2024) – BVV Veletrhy Brno se stanou centrem módy, umění a designu.
  6. Liberec (5. října 2024) – Oblastní galerie bude hostit výroční módní show.
  7. Bratislava (9. listopadu 2024) – Reduta bude svědkem Slovakia Fashion Week, spojujícího místní talent s mezinárodní inspirací.

Mediální Pokrytí a Propagace

Czech Fashion Week má široké mediální pokrytí. Akci sledují miliony diváků prostřednictvím CNN Prima News, iDnes, Deník.cz, Super.cz a dalších mediálních kanálů. Sociální média a spolupráce s influencery zajišťují, že každá módní kolekce dosáhne širokého publika.

Význam pro Partnery

Spolupráce s Czech Fashion Week představuje unikátní příležitost pro partnery a sponzory. Akce nabízí široké mediální pokrytí, exkluzivní networkingové příležitosti a cílený marketing. Přidat své jméno k této prestižní události znamená být součástí významného kulturního a společenského fenoménu, který podporuje rozvoj módní kultury a umění v České republice a na Slovensku.

Závěr

Czech Fashion Week 2024 je mnohem více než jen módní událost. Je to oslava kreativity, elegance a dobročinnosti. Připojte se k nám a staňte se součástí této výjimečné akce, která spojuje módu, umění a charitu. Těšíme se na setkání s vámi v některém ze sedmi měst, kde budete mít příležitost zažít nezapomenutelné okamžiky a podpořit dobrou věc.