Czech Fashion Week 2018 rozzářil Malou Paříž

Malou Paříž, jak se kdysi přezdívalo nejstarším lázním ve střední a východní Evropě - Teplicím, rozzářila po oba víkendové dny ojedinělá přehlídka módy a designu Czech Fashion Week 2018.  

Autorským módním přehlídkám současných významných tuzemských i zahraničních módních návrhářů aplaudovalo o víkendu na osm stovek nadšených návštěvníků, kteří rovněž ocenili nápaditou show na obřím přehlídkovém molu na lázeňské kolonádě.

Své aktuální kolekce v Malé Paříži v sobotu předvedla nápaditá Olga Rusakova, luxusní spodní prádlo prezentovala Jiřina Matoušová se svojí značkou Werso, originální společenské šaty představil Giani Galal, oslnila přední slovenská designérka Gabriela Giotto, ale diváci byli nadšeni také z volnočasové módy Couture Atelieru Moravec, Alice Abraham a Osmanyho Laffity.

V neděli se po módní performanci Evy Stolařové předvedly modelky v kolekci plavek Fashion Island, skvělé modely předvedl Svatební salon Delta, malované šaty Anna Anna a společenské, koktejlové a svatební šaty sourozenci Ponerovi. 

Záštitu nad letošním projektem Czech Fashion Week 2018 převzala v obou lázeňských městech ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček či primátor Teplic a senátor Jaroslav Kubera.

Originální maraton módy připravil se svým týmem Ing. Jiří Morštadt s vydavatelskou skupinou European Press Holding a.s. a European Fashion Agency. 

Více info na www.czechfashionweek.eu a facebooku Czech Fashion Week. (top)