ATMOSFEST 2016 V PREMIERE CINEMAS

Ve dnech 8. - 14.9. zaburácí opět v multiplexech Premiere Cinemas v Praze a Olomouci revoluční prostorový zvuk DOLBY ATMOS.  

Multiplexy Premiere Cinemas pořádají tradiční ATMOSFEST,  festival, který divákům nabídne největší filmové hity letošního roku v revolučním prostorovém zvuku DOLBY ATMOS.              

“ATMOSFEST pořádáme každoročně proto, aby se diváci mohli vrátit k filmovým hitům v tomto úžasném revolučním prostorovém zvuku, které během roku nestihli. Nabízíme je za výhodnější cenu 129 kč a pro držitele Premiere Movie Card pak za 109 Kč.” říká Ing David Horáček, ředitel Premiere Cinemas  a pořadatel ATMOSFESTU. 

V rámci festivalu uvedeme letošní hity: Revenant - Zmrtvýchvstání, Deadpool, X-MEN: Apokalypsa, Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti, Warcraft: První střet, Marťan a Sebevražedný oddíl

DOLBY ATMOS je 3D zvukový systém, který kombinuje základní nahrávku v Dolby Surround 7.1 s přidanými objektovými zvukovými efekty. Ty se mohou díky celé síti reprosoustav rozmístěných po bočních stěnách kinosálu a také ve dvou řadách na stropě, ozývat z nejrůznějších míst sálu a různě se i pohybovat. V jednom okamžiku tak může současně zaznít z různých stran až 128 zvukových efektů. 

Oba Multiplexy Premiere Cinemas v Praze Hostivaři a v Olomouci jsou prvními instalacemi tohoto unikátního prostorového zvukového systému v České republice.

Aktivní novináři vstup na všechny filmy uváděné v rámci ATMOSFESTU zdarma.  Po telefonické dohodě (kontakt níže). Pro Olomouc kontakt Radek Kreuziger +420 608 962 696. 

Více informací: Jana Krupičková, tel. 734 576 652, jana.krupickova@premierecinemas.cz, www.premierecinemas.cz